Köpük Skleroterapi İle Hemanjiom Tedavisi

Skleroterapi yani köpük tedavisi yıllardır uygulanan bir yöntemdir. Uzun yıllar varis tedavisinde güzel sonuçlar alınmış tedavi yöntemidir. Sıvı ya da köpük kullanımı ile tedavi edilme şeklidir. Skleroterapi yöntemi de sklerozan ajanın damara enjekte etme yöntemidir. Köpüklü sklerozan ajan damar içine enjekte edilerek damarın büzüşmesi sağlanır. Doğuştan gelen hastalık olan hemangioma yani damar beni ortamsal ya da çevreden kaynaklı büyümesi engellenmesidir. Köpük skleroterapi ile hemanjiomtedavisi yapılabilmektedir.

Hemanjion Nedir?

Hemanjiom rahatsızlığı doğuştan kazanılan bir rahatsızlıktır. Genellikle bebekler de daha çok rastlanır. Özellikle belirti gösterdiği sabit bir noktası vücutta yoktur. Hemen hemen her yerde karşılaşılabilir. Çoğunlukla dudak, ağız içi, göz kapakları gibi bölgelerde daha fazla bununla birlikte iç organlarda akciğerde belirme göstermiş vakalarda vardır. Oluşan hemanliom sabit belirdiği büyüklükte kalmışsa tehlikesi yoktur. Fakat büyüyebilen bir rahatsızlık olması sebebi ile büyüme göstermişse mutlaka kalp damar uzmanına danışılması gereklidir. Ayrıca tedavisi mümkün olan bir hastalıktır ve köpük skleroterapiile hemanjiom tedavisi yapılabilmektedir.

Ücretsiz Muayene Fırsatından Sizlerde Yararlananın

Hemanjiom tedavisi olmadan önce doktorlarımız tarafından ücretsiz muayene olma fırsatından sizlerde yararlanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ MUAYENE TALEP FORMU

Ücretsiz muayene talebinde bulunmak için formu doldurmanız yeterlidir.Köpük Skleroterapi İle Hemanjiom Tedavisinin Avantajları

  • Kitle bu yöntem ile tamamen yok edilebilir.
  • Ameliyatsız bir işlem olmasından dolayı kanama riski bulunmaz.
  • Ameliyatsız bir işlem olmasından dolayı kesi yapılmadığı için iz kalmaz.
  • Her yaşa uygun, uygulanabilir bir tedavi yöntemidir.
  • Kitle nerede oluşmuş olursa olsun, bulunduğu her ortama zararsız bu yöntem uygulanabilir.

Köpük Skleroterapi İle Hemanjiom TedavisiKöpük Tedavisi Neden Çok Tercih Edilmekte

Köpük skleroterapi ile hemanjiom tedavisi en çok sonuç veren ve memnun bırakan bir tedavi yöntemidir. Köpük kullanımı ise hastalığın iyileşme sürecinde oldukça etkili bir yöntemdir. Köpük ile skleroterapi uygulama esnasında havanın karışması ile elde edilen karışım damar içine enjekte edilmesi ve hastalığın ihtiyacına göre uygulanacak seanslar ile tedavi güzel sonuçlar vermekte ve damarı büzerek oluşan hastalığın gelişimine engel olması ve tamamen yok olmasını sağlamaktadır. Sklerozan maddesi köpük yöntemi ile hemanjiom hastalığının belirginleştiği damara direk enjekte edilmesi ile madde damar içinde yayılma gösterir. Kurutma özelliği ile damarı büzerek içeriğindeki oluşumları kurutur ve iyileşme sağlar.

Ücretsiz Muayene Fırsatından Sizlerde Yararlananın

Hemanjiom tedavisi olmadan önce doktorlarımız tarafından ücretsiz muayene olma fırsatından sizlerde yararlanabilirsiniz.